İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kurye hizmeti vermek ancak tecrübeli firmaların yapabileceği bir uygulamalar bütünüdür. Firmamız Ambarlı’da çok uzun zamandır kurye hizmetinde boy göstermekte yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Çok farklı sektörlerden firmaların bulunduğu Ambarlı’da kurye hizmetini sağlıklı bir şekilde verebilmek için firmamız bünyesinde tecrübeli ve donanımlı bir ekip yer almaktadır. Otomasyon sisteminin de Entegre edilmesi ile birlikte teknolojik takip sistemleri ile motorize olan ekip ile sürekli irtibat kurulmakta böylece adres ve teslimat noktasında hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Ambarlı kurye olarak yüz güldüren sonuçlara imza attığımız modern uygulamalarımızda beğeni kazanmaktayız.

Ambarlı Motor Kurye İle Güvenli Teslimat

Evraklar ve dosyalar tamamen resmi ve matbu olduğundan dolayı hiçbir şekilde zarar görmeden istenen yere gönderilmektedir. Bu noktada son derece hassas olan motorize ekibimiz her türlü iklim koşulunda istenen evrak ve dosya gönderimini çok hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca ekstra güvenlik talebinde bulunan müşterilerimiz için imza karşılığında teslimat yapılmaktadır. Kimlik ibrazı olan teslimatımız da yine güvenlik unsurları arasında yer almaktadır. Bununla yetinmeyen firmamızın adressiz dağıtım konsepti ile birlikte firmalara işletmelere broşür el ilanı ve afiş dağıtımlarında yardımcı olmamız takdir kazanmaktadır. Ambarlı motor kurye olarak standart Express ve VIP moto kurye gönderimlerinde yarım saat ile 3 saat arasında değişen periyotlarda teslimat gerçekleştirmekteyiz. Bütün teslimatlarımızda alıcı ve gönderici taraf SMS ile bilgilendirildiği için kaliteli bir iletişim kurulmakta böylece sorunsuz hizmetten Ambarlı’daki işletmeler faydalanmakta ve yüz güldüren hızlı işlemlerle firmalar yoluna devam etmektedirler.

Ambarlı Motorlu Kurye ve Uygun Fiyatlar

Sadece kurumsal çözümler için değil bireysel taleplerde de kurye hizmeti sunabilmekteyiz. Ambarlı motorlu kurye olarak bireysel veya kurumsal taleplerin tamamında alanında en uygun fiyatları sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ayrıca birçok kurumsal firmaya ve işletmeye abonelik gibi bir uygulama geliştirdiğimizden dolayı ekstra kampanyalar ve indirimler sunulabilmektedir. Böylece Ambarlı bölgesindeki her türlü kurye talebinde en hızlı şekilde sahada bulunan motorize ekiplerimizi yönlendirerek yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız.