Kuryelerin paket gönderimindeki etkin rolleri artık herkes tarafından bilinmektedir. Güvenilir ve acil ulaşımı, üstün hizmet kalitesi ile buluşturan Ambarlı kurye hizmetleri gönderici ve alıcı arasında daima etkin bir iletişime olanak sağlamaktadır. Bu nedenle kurye firmamız, personellerini bu doğrultuda seçmektedir. Kuryelerin her zaman insanlar ile olan iletişimi aktif ve etkin olmalıdır. Hem alıcı hem de gönderici kişi ile telefon ve yüz yüze görüşmeler yapıldığında yaklaşım, ifade şekli, kurumsal kimliği yansıtma ve güler yüz son derece önemli bir durumdur. Belirli sebeplerden dolayı paketlerin 5 dakika gecikmesi bile alıcı kişiyi olumuz etkileyebilmektedir. Bu noktada sakin bir şekilde hareket etmek ve gerekli özürlerin ve ifadenin yapılması gerekmektedir. Pek çok kurye markası bu noktalara dikkat etmediğinden dolayı, müşterilerinin gözündeki itibarı söndürebilmektedirler. Bu nedenle bizler, minimum gecikmeye dahi olanak tanımayarak, güler yüzlü politikamız ile müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz.

Ambarlı Moto Kurye Titizliği

Ambarlı moto kurye ile taşınan bir gönderimde eğer alıcı kişi adreste bulunmuyorsa, öncelikle adresin doğru olup olmadığının kontrolü sağlanır. Ardından cep telefonu bilgileri aranarak bilgi verilmektedir. Kurye bu durumda paketi merkeze götürdükten sonra alıcıya teslim etmek üzere tekrar götürmektedir. Alıcıya ait olan paket, kesinlikle alıcı dışında başka bir kimseye teslim edilmemektedir. Bu konuda güven ilkeleri kesin sınırlar ile belirlenmiş durumdadır. Personelimiz işini yerine getirirken, yalnıza işine odaklanıyor olup, sigara içme vb. alışkanlıklara yer vermemektedirler.

Ambarlı Motor Kurye Olarak Çalışma Prensibimiz

Ambarlı motor kurye olarak çalışan personelimizin kişisel bakımlarına özen gösterip göstermediği ile yakından ilgileniyoruz. Giyilmesi zorunlu olan ceket, üniforma veya yeleklerin giyilmesi şartı bulunmaktadır. Giyimi ile kurye çalışanlarımızı diğer kişilerden kolaylıkla ayırabilirsiniz. Giyim kuşamın yanında aynı zamanda hitabet, beden dili ve diksiyon konularına da son derece önem gösteriyoruz. Tüm bu unsurlar meslek hayatımızdaki performansımızı iyi yönde etkilemektedir. Tam anlamı ile tecrübeli, donanımlı ve profesyonellerden oluşan bir ekip olarak, detaylara dikkat ederek, mevcut performansımızın analizini yaparak eksikliklerimizi en kısa süre içerisinde tamamlamaktayız.