İnternet teknolojileri her ne kadar gelişmiş olsa da hala resmi evraklar elden teslim edilmek zorundadır. Özellikle ticari firmalar ve kurumlar için önemli olan fatura ihtarname sözleşme gibi onlarca farklı resmi evrak bulunmaktadır. Bu evrakların gün içerisinde hızlı bir şekilde gönderme ihtiyaç duyulduğunda İstanbul trafiğinde ancak firmamız yardımcı olabilmektedir. Ambarlı kurye olarak Ambarlı semtinde uzun zamandır bütün firmalar ve işletmelere yardımcı olmaktayız. Son derece kaliteli ve eğitimli olan teknik kadro ile beraber otomasyon sistemi ile sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik donanımın entegrasyonunun sağlanmış olduğu firmamız takip sistemleri ile beraber en hızlı şekilde kuryelerinizi İstediğiniz yere teslim edebilmektedir.

Ambarlı Moto Kurye Hizmetleri

Pek çok İşletmenin ve firmanın faaliyette bulunduğu Ambarlı’da kurye hizmeti vermekte olan firmamız alternatif uygulamalar da geliştirmiş durumdadır. Özellikle evrakların gönderilerek imzalanıp tekrar geri getirilmesini kapsayan gidiş-dönüş moto kurye hizmetimiz çok beğenilmektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat işlemleri ile uğraşmakta olan dış ticaret şirketlerinin talep etmiş olduğu gümrük moto kurye hizmeti firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Standart kurye gönderilerinde 3 saat içerisinde teslimat yaparak yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Eğer sizin çok daha acil ve önem arz eden kurye gönderim ihtiyacınız varsa Express kurye ve acil kurye hizmetlerimize müracaat edebilirsiniz. Böylece yarım saat ile 90 dakika arasında değişen sürelerde evrak ve dosya gönderimine imza atan Ambarlı moto kurye çözümlerinden faydalanmış olacaksınız.

Güvenli Teslimat İçin Ambarlı Motor Kurye

Evrakların teslimatı sırasında evrakları ve sizin için önemli olan dosyaların güvenliği için kimlik kontrolü yapmakta olan motorize ekibimiz aynı zamanda imza İmza karşılığı teslimat gerçekleştirmektedir. Ayrıca evrak ve dosyaların karışmasının önüne geçmek için de kısa mesaj yöntemi ile alıcı ve gönderici taraf anında bilgilendirilmelidir. Ambarlı motor kurye firması olarak kalite standartlarından taviz vermeden oldukça ekonomik fiyatlarla bölge halkına kurumlarına ve işletmelere hizmet vermekteyiz. Faturalı ve garantili bir şekilde yaptığımız uygulamalarla sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirerek evrak ve dosyalarınızı güven içerisinde istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.