Paket gönderiminde kuryelerin ve özel olarak da motorlu kuryelerin etkin bir rol üstlendiği ve kullanımının da giderek yaygınlaştığı bilinen bir gerçektir. Ambarlı moto kurye elemanları acil bir şekilde ve güvenli koşullarda paket gönderimini sağlarken hem gönderen kişi ile hem de paketi teslim alan kişi ile telefonla ya da yüz yüze iletişim kurmak durumundadır. Motorlu kurye ile paket göndermeyi tercih edenlerin en önemli tercih sebebi yüksek hızlı ve güvenli teslimat olduğundan teslimat sürecinde bu konu ile ilgili beklentiler fazladır. En küçük bir gecikmenin bile müşterilerimizin hayatında olumsuzluğa sebep olabileceği önemli paketlerin teslimini gerçekleştiren firmamız müşterilerimizin bu konudaki hassasiyetlerini anlayışla karşılayacak ve her türlü koşulda müşteriye karşı nezaketini koruyacak şekilde personel seçimi yapmaktadır. Moto kuryelerin müşterinin stres ve gerginliğinden etkilenmemenin yanı sıra yol şartları veya trafikle ilgili olarak yaşadığı stres ve sıkıntıyı da müşteriye yansıtmamaları önemlidir.

Motor Kuryelerimizde Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Ambarlı motor kurye olarak sunduğumuz hizmetin müşterilerimiz nezdinde kalite ve itibarının yüksek olmasını temin etmek amacıyla verdiğimiz hizmetin nitelikli olmasının yanı sıra çalıştırdığımız personelin de nitelikli olmasına özen gösteriyoruz. Görevli personelimizin kişisel bakımlarını özenli bir şekilde gerçekleştirmiş ve kıyafetle ilgili yükümlülüklerini yerine getirmiş olmasına dikkat ediyoruz. Buna ek olarak kuryelerimizin müşteri ile kurulan ilişkilerde kullandıkları beden dili ve üslup açısından da firmamızın kalitesine yakışır şekilde davranmalarını bekliyoruz. Motor kullanmadaki beceri ve trafikte seyrederken yaya ve araçların haklarına saygı göstermek konusundaki titizlik ise kuryelerimizde aranan en temel özelliklerdendir.

Titiz ve Özenli Çalışma Prensibi

Ambarlı motorlu kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde oldukça önemli bir husus olan zamanlama ve güvenlik konusunda gereken hassasiyeti göstererek titiz ve özenli bir çalışma yürütüyoruz. Kurye talebinde bulunulduğunda adres ve kişi bilgilerinin doğru olmasına özellikle dikkat ediyor ve verilen bilgiler dışındaki adres ya da kişilere kesinlikle teslimat gerçekleştirmiyoruz. Adrese ya da kişiye ulaşılamaması durumunda telefonla da bilgi alınamıyorsa paket merkezimize gelmektedir. Bu konuda firmamızın tavrı oldukça net olup gönderinin güvenliği açısından bu hususa özen gösterilmektedir.